Новини світу. 3 серпня. Президент Венесуели Уго Чавес повідомив, що готується до проведення другого курсу хіміотерапії і назвав свою боротьбу з онкологічним захворюванням “національної битвою”.

Чавес готується до чергових операцій

Зателефонувавши сьогодні в студію телеканалу “Венесолана де телевісьон”, лідер боліваріанської революції сказав: “Вже в найближчі години я повинен почати другий курс хіміотерапії, перший курс пройшов добре”.

Президент дав зрозуміти, що поки не прийняв рішення про те, де він буде проходити черговий курс хіміотерапії – на Кубі або у Венесуелі, зазначивши, що, можливо, знадобиться проведення третього і навіть четвертого курсу.

“Вірю, що мені вдасться подолати все це, тому що це не моя битва, а битва мільйонів, – підкреслив Чавес, – національна битва, битва Чавеса проти раку – це битва всього народу, так я це сприймаю”.

Чавес засудив тих, хто вважає, що насправді він нічим не хворий, зазначивши, що нікому не побажав би пройти через те, що він пережив за останній час.

“Це були дуже важкі дні”, – підкреслив він.

За словами президента, зараз він строго виконує всі розпорядження лікарів, правильно харчується і проводить більше часу зі своїми дітьми та онуками.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.