Новини світу. 26 серпня. Збройне зіткнення з використанням автоматичної зброї і гранат відбулося сьогодні в японському місті Куруме на острові Кюсю між бойовиками ворогуючих угруповань якудза.

Якудза влаштували свої бої

Ще до світанку місцеві жителі зателефонували в поліцію і повідомили, що на вулиці чути постріли і вибухи.

Співробітники сил правопорядку, які прибули на місце події до будинку передбачуваного ватажка гангстерського об’єднання “Додзінкай“, зіткнулися зі збройним опором.

Біля входу в будівлю стояла літня людина, озброєна автоматом і двома пістолетами, довгий час чинила опір поліції, але пізніше все ж здалася. У кишенях у заарештованого були також виявлені кілька гранат.

Злочинець, який запевняє, що йому 74 роки, повідомив, що кинув в будівлю дві гранати. В результаті вибуху була важко поранена одна людина, що знаходилися в будівлі, проте передбачуваний ватажок якудза не постраждав.

Угрупування “Додзінкай“, промишляє рекетом і незаконними операціями з нерухомістю, в 2006 році розкололося на дві ворогуючі банди. Між ними вже відбулося кілька сутичок, проте бій із застосуванням гранат і автоматичної зброї відбувся вперше.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.