Новини економіки. 31 серпня. Свої заощадження банкір рекомендує зберігати в різних валютах.

Половину заощаджень краще зберігати у національній валюті

З огляду на негативні тенденції в світі, можливі коливання валют. Про це заявив фінансовий директор одного з провідних банків України Олександр Дубровін. За його словами, “всі розуміють, як неспокійно на даний момент у світі і які коментарі експертів щодо стану економіки США, а також деяких європейських країн”.

“На моє глибоке переконання, на сьогодні Національний банк України демонструє виважену політику, спрямовану на забезпечення стабільності гривні. Тому очікувати різких курсових стрибків не варто, принаймні, до кінця року”, – вважає Дубровін.

При цьому він додав, що стосовно основних світових валют – долара США і євро – “є впевненість, що США і Євросоюз зможуть забезпечити їх стабільність”.

“Економіка цих країн має колосальний потенціал, а це і є основна гарантія стабільності грошової одиниці”, – вказав банкір.

На питання, в чому зберігати заощадження, Дубровін зазначив, що розумні рекомендації експертів: зберігати кошти в співвідношенні 50% національна валюта, 20% євро і 30% – долари. Це називається диверсифікацією ризиків, додав він.

“Свої заощадження я зберігаю саме в такому співвідношенні”, – резюмував Дубровін.

Джерело УРА Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.