Новини України. 1 серпня. Сьогодні знову продовжився судовий процес над Юлією Тимошенко.

Кірєєв допустив нового адвоката

Екс-прем’єр заявила клопотання про залучення до справи захисника Юрія Сухова, яке суд задовольнив, та надав два місяців для ознайомлення з матеріалами справи, повідомляється на сайті Юлії Тимошенко.

“Я вважаю, що 2 місяці – це необхідний термін для ознайомлення з матеріалами справи.

Я наполягаю на тому, що, якщо не буде наданий достатній час, я відмовлюся від наступного захисника. Я вважаю, що немає необхідності так гнати цей процес”, – сказала Юлія Тимошенко у судовому засіданні.

У свою чергу, захисник Юрій Сухов вже заявив відвід судді Родіону Кірєєву за порушення пункту 4 частини 1 статті 54 КПК про об’єктивність судді, а також 298 КПК, який зобов’язує суд після допуску захисника до справи надавати йому можливість ознайомитися з матеріалами справи та підготуватися до захисту.

“Позбавлення мене цієї можливості, зокрема, не дає мені можливість виконувати вимоги Закону “Про адвокатуру” для забезпечення належного захисту підзахисної”, – додав Юрій Сухов.

“Новому моєму захиснику ви не надали навіть хвилини на ознайомлення зі справою. Тому я наполягаю, щоб ви задовольнили клопотання про свій відвід”, – сказала Юлія Тимошенко.

Суддя Родіон Кірєєв видалився до дорадчої кімнати до 11:20 для розв’язання клопотання про свій відвід.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.