Новини світу. 4 серпня. Тбіліський суд засудив п’ятьох водіїв з ескорту Ніно Бурджанадзе, звинувачених головною прокуратурою Грузії в загибелі двох людей при розгоні несанкціонованої акції 26 травня в Тбілісі.

Ніно Бурджанадзе
Водіїв Бурджанадзе засудили за наїзд на людей

У заяві прокуратури йдеться, що під час розгону акції на проспекті Руставелі від наїзду автомашини з ескорту Бурджанадзе загинули дві людини, зокрема поліцейський.

За даними правоохоронних органів, п’ятеро водіїв з ескорту Бурджанадзе визнали провину в загибелі людей і оформили процесуальну угоду з прокуратурою.

Раніше цього тижня Бурджанадзе з посиланням на висновок незалежних судових експертів заявила, що водії з її ескорту не мають ніякого відношення до наїзду на поліцейського в ході розгону мітингу опозиції 26 травня в Тбілісі.

За заявою екс-спікера грузинського парламенту, нині непримиренного суперника президента Грузії Михайла Саакашвілі, наїзд на поліцейського зробила автомашина, що слідувала за її ескортом, і не мала ніякого відношення до опозиції.

За її словами, грузинська влада “цілеспрямовано” веде проти неї і її прихильників “брудний піар” і намагається звинуватити у вбивстві поліцейського.

За матеріалами NEWSru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.