Новини технологій. 11 серпня. У твіттері скоро повинні з’явитися нові повідомлення.

Twitter змінить функціонал
Twitter змінить функціонал

Розробники твіттера планують змінити користувальницький інтерфейс, розділивши існуючу зараз вкладку @Mentions (@Згадки) на дві інших: @USERNAME (ваше ім’я в твіттері) і «Activity». Їхній зовнішній вигляд і структуру можна бачити на наведених скріншотах.

@USERNAME буде містити відповіді на ваші повідомлення (тобто те, що зараз знаходиться в @Mentions), плюс деяку додаткову інформацію. Так, тут з’являться повідомлення про ретвіти ваших постів, про додавання їх будь-ким у вибране, про те, що хтось підписався на ваш профіль або додав його до списку.

twitter username

twitter activity

Activity – нова вкладка з такими ж повідомленнями, але які відносяться не до вас, а до людей, яких ви читаєте. Так, можна буде оперативно дізнатися, на кого підписалися ваші друзі, який твіт вони додали в вибране і т.д.

Такий поділ повідомлень на 2 потоки в чомусь нагадує структуру сервісу Instagram. Поки нова функція доступна лише для невеликого числа користувачів, обраних для тестування. Якщо все буде в порядку, через кілька тижнів вона буде введена для всіх інших.

Новина про появу таких повідомлень оцінюється неоднозначно: у той час як одні говорять про їхню корисність для користувачів і розвитку сервісу в цілому, інші критикують твіттер за поступовий відхід від звичного мінімалізму.

Джерело TechCrunch

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.