Новини світу. 27 серпня. Суд у США засудив лікаря-педіатра Ерла Бредлі до 14-ти довічних термінів, а також до ще 160 років в’язниці за розбещення 103 дітей.

Ерл Бредлі

Бредлі заарештували в 2009 році в невеликому місті Люіс, штат Делавер, де він працював педіатром з початку 90-х років.

Спочатку його звинувачували у 529 епізодах сексуального насильства над дітьми, однак за підсумками судових слухань вдалося довести причетність Бредлі до 103 злочинів.

Серед доведених епізодів – згвалтування, примушення дівчаток до орального сексу, а також зйомки того, що відбувається на відеокамеру.

Бредлі гвалтував дітей у своєму кабінеті. У списку його жертв – 102 дівчинки і один хлопчик. Наймолодшій його жертві було всього шість місяців, найстаршій – 13 років.

Перша скарга пацієнта на неналежну поведінку педіатра була зареєстрована в лікарні, де він працював ще в 1994 році. Але тоді керівництво лікарні не знайшло доказів звинувачень.

Поліція зацікавилася 56-річним лікарем ще в 2005 році, коли одна з медсестер запідозрила недобре і звернулася до правоохоронців. Однак і тоді поліція не знайшла доказів.

Бредлі заарештували в 2009 році, через рік після того як в поліцію звернулася мати його 2-х річної пацієнтки, яка поскаржилася їй. Незабаром у будинку лікаря знайшли записи згвалтувань.

Джерело Kyiv Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.