Новини України. 16 серпня. Екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко в Київському слідчому ізоляторі утримується без будь-яких привілеїв.

Юлія Тимошенко
Тимошенко добиватиметься правди у Верховному Суді

Про це повідомили в Державній пенітенціарній службі України, пише УНН

У повідомленні відзначається, що відповідно до чинного законодавства Ю.Тимошенко утримується в звичайній камері на 3-х жінок, котра обладнана телевізором та холодильником.

“Євроремонт в цій камері не проводився. Умови тримання в даному приміщенні керівництвом СІЗО, Державної пенітенціарної служби України, представниками прокуратури та Уповноваженого Верховної ради України з прав людини визнано належними”, – переконують у пенітенціарній службі.

Крім того, запевняють, що “VIP-камер” чи так званих “платних камер” в Київському чи будь-якому іншому слідчому ізоляторі, що входить до структури Державної пенітенціарної служби України, не існує.

Також зазначають, що підйом підслідних та підсудних в установі згідно з розпорядком дня здійснюється о 6.00 годині, що виконується як безпосередньо Ю.Тимошенко, так і її співкамерники.

“Згідно з визначеним порядком систематично в установі проводяться відповідні режимні заходи. Кожному ув’язненому в СІЗО надається годинна прогулянка на свіжому повітрі (в прогулянкових двориках, де, в тому числі, можна здійснювати короткі пробіжки чи інші фізичні вправи), чим інколи користується і екс-прем’єр-міністр”, – відзначається у повідомленні.

У пенітенціарній службі також повідомили, що якість їжі для ув’язнених в Київському СІЗО тричі на день перевіряється медичними працівниками та керівництвом установи.

Однак переконують, що від харчування, приготованого в установі, Ю.Тимошенко відмовилась, про що керівництву СІЗО подала відповідну заяву. Згідно з визначеними нормами та належностями Ю.Тимошенко отримує від родичів (вказаних у її особистій письмовій заяві) продукти, які є основою її харчування в установі.

Крім того, для особистого користування Ю.Тимошенко дозволили мати в камері деякі косметичні засоби, що не суперечить відомчій нормативній базі.

“Інформація про обладнання згадуваної камери спеціальними пристроями для прослуховування чи відеоспостереженням є неправдивою – ніякого додаткового спостереження, і тим більше будь-яких записів, в камері не проводяться”, – йдеться у повідомленні.

Відзначається також, що від Ю.Тимошенко скарг, заяв чи претензій на адресу персоналу установи не надходило.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.