Новини світу. 27 серпня. Рятувальники в Примор’ї перевіряють факт третього нападу акули на відпочиваючого.

В Примор'ї продовжуються напади акул

“Надійшло повідомлення про те, що на відпочиваючого під селищем Слов’янка (Хасанского району Примор’я) напала акула. Зараз цей факт перевіряється”, – говорить представник головного управління МНС по Примор’ю, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

За його словами, висновок, чи дійсно на відпочиваючого напала акула, можуть зробити тільки медики.

Як повідомляється, молодого відпочиваючого з ранами ноги і інших частин тіла доставлено до лікарні. Зараз потерпілому надається необхідна допомога.

Нагадаємо, акула 17 серпня напала на 25-річного Дениса Удовенко в бухті Теляковського, відкусивши йому кисті рук. Потерпілого прооперували, зараз загрози його життю немає. Після цього випадку працівники МНС об’їхали всі пляжі і попередили відпочиваючих про небезпеку. Купання на пляжах Хасанського району Примор’я було заборонено.

Наступного дня, 18 серпня, біля острова Желтухина, в 20 метрах від берега, акула напала на 16-річного Валерія Сидоровича, покусавши йому ноги. Потерпілого на катері доставили в міську клінічну лікарню і прооперували. Зараз юнак виздоровлює.

У п’ятницю влада Хасанського району Примор’я зняли тимчасову заборону на купання в районі півострова Гамова, введену після нападу акули.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.