Новини України. 22 серпня. Увечері 21 серпня на залізничній станції «Львів» у потязі №15 Москва-Будапешт провідник вагону викликав міліцію.

потяг, Львів
Серб тримав у заручниках трьох хорватів

Громадянин Сербії в стані сильного алкогольного сп’яніння з ножем у руках утримував у заручниках трьох громадян Хорватії, а також вимагав лікарів, представників міліції та консула своєї країни, повідомив ZAXID.NET

На місце події прибули усі служби, відповідно до плану антитерористичних дій – СБУ, прокуратури, МНС, начальник та представники транспортної міліції.

Як виявилося, причиною такої поведінки серба стало те, що в тому ж вагоні перебували троє громадян Хорватії. «Чоловік спершу говорив, що поріже хорватів. Для міліції не становило жодних труднощів роззброїти його, однак чоловік почав погрожувати самогубством, тому довелося діяти по-іншому», – повідомив тимчасово виконуючий обов’язки головного спеціаліста по зв’язках з громадськістю транспортної міліції Львівської залізниці Сергій Єфімов.

Прибулі служби почали переговори з чоловіком, однак він розмовляв сербською і дуже невиразно, тому розмова з ним була складна. Загалом чоловік вимагав то представників міліції, то лікаря, то зустрічі з консулом. За словами С. Єфімова, приблизно через дві години серб сам здався правоохоронцям, вийшов з потяга і зараз перебуває в черговій частині.

У зв’язку з пригодою потяг затримався у Львові приблизно на дві години. Як наголосив Сергій Єфімов, у Львові це перший випадок такого характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.