Новини України. 18 серпня. Депутати Луцької міської ради підтримали рішення про перейменування 27 вулиць міста, зокрема, вулиці Лазо у вулицю імені Юлії Тимошенко.

вулиця
У Луцьку з"явиться вулиця ім. Тимошенко

Питання перейменування вулиці Лазо у вулицю імені Юлії Тимошенко викликало найбільший суперечка серед депутатів.

Відповідну пропозицію оголосив голова фракції «Фронт Змін», член депутатської групи «Місто майбутнього» Олександр Пиза «у зв’язку зі складною політичною ситуацією і утисками демократії».

Після перерви у засіданні сесії міський голова Микола Романюк зачитав витяг зі статуту територіальної громади міста Луцька, де говориться, що називати вулиці прізвищами людей можна тільки після їх смерті з метою увічнення.

«Не штовхайте мене на порушення статуту», – сказав мер.

Розробник статуту, представник «Нашої України» Андрій Козюра також висловив думку, що не можна поспішно приймати такі рішення, адже всі вони повинні відповідати статуту.

Проте депутат від «БЮТ-Батьківщина» Андрій Осипов запропонував внести зміни до статуту, щоб зробити рішення легітимним, а екс-мер Богдан Шиба зазначив, що в статуті також немає заборони на те, щоб називати вулиці іменами живих людей.

У результаті спочатку окремим голосуванням депутати підтримали внесення зміни до проекту рішення щодо перейменування вулиці Лазо не в вулицю імені Георгія Гонгадзе, як планувалося спочатку, а імені Юлії Тимошенко.

Після цього депутати підтримали проект з окремими змінами в цілому.

За рішення про перейменування вулиць міста проголосували 28 депутатів, проти – 3, утримався один, не голосував один депутат.

Як зазначено в документі, до 1 лютого 2012 профільним підрозділам міської ради потрібно забезпечити виготовлення та встановлення відповідних інформаційних стендів та табличок на перейменованих вулицях.

Джерело ЦЕНЗОР.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.