Новини України. 15 серпня. Ув’язнені нібито напилися самогону і почали буянити, “найгарячішого” інспектори ізолятора вирішили відправити у канцер – його “колеги” влаштували протест.

Арештанти "своїх" не підтримали

У столичному СІЗО на Лук’янівці, за чутками, розгорівся скандал. Семеро арештантів порізали собі вени на знак протесту проти дій адміністрації установи, яка нібито обмежує їхні права.

Двоє в’язнів зараз начебто перебувають у медчастині ізолятора. Але офіційного підтвердження цієї інформації поки немає.

«Наскільки мені відомо, у нас нічого подібного не було. Все це чутки …»- сказав радник глави Госпенітенціарной служби Ігор Андрушко. У той самий час, мешканці слідчого ізолятора повідомили: інцидент був.

«У СІЗО є «хата» (так у кримінальному світі називають камеру), де сидять близько 20 чоловік. Причому, ніхто з них повагою в «блатному» світі з тих чи інших причин не користується. Подейкують, що в цій камері «женуть» самогон і продають іншим арештантам за ціною: літр – 100 гривень. А днями в СІЗО поширився слух, що хлопці з «прокаженої хати» напилися і почали буянити. Один з них розійшовся найбільше, і «контролери» (так на злодійському сленгу називають інспекторів СІЗО) вирішили відправити його в карцер. Але інші арештанти камери стали на його захист. Тому адміністрації довелося відправити до них бійців з собаками. Після чого деякі з тих, хто знаходилися в камері і порізали собі вени. Тепер деякі з них начебто в «шпитальці», – розповіли мешканці СІЗО.

Примітно, що «блатні» (а саме вони зазвичай і організовують акції протестів у місцях позбавлення волі) на цей раз своїх «побратимів» не підтримали. Кажуть, ті самі винні, а адміністрація СІЗО діяла законно.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.