Новини України. 30 серпня. У Шевченківському суді столиці відбувся процес над жінкою, яка пошкодила вінок Януковича.

Янукович, вінок
Вінок Януковича знову потрапив у скандал

“Сьогодні зранку підконтрольна Януковичу судова система нашвидкуруч приступила до розправи над громадянкою Галиною Швидкою“, – йдеться у повідомленні прес-служби Батьківщини.

“Злочин” Галини Миколаївни полягає лише в тому, що 24 серпня вона на знак протесту проти політичних репресій та розбудови диктатури в країні відрізала прізвище “гаранта” від стрічки на вінку “Тарасу Шевченку від Віктора Януковича“, – повідомляє прес-служба.

“Слідчі намагалася вичавити із жінки версію, ніби вона зрізала стрічку на сувенір на добру згадку про президента, однак, Галина Швидка принципово наполягає на тому, що свій вчинок зробила свідомо на знак протесту проти політики Януковича”, – сказано в повідомленні.

Натомість міліція у суді стверджує, ніби вінок належить Януковичу, і таким чином громадянка Швидка пошкодила його майно.

“Дивує та обурює та поспішність, з якою чиниться судилище над громадянкою Швидкою. В той же час кудись дівається оперативність судів та суддів, коли йдеться про наругу, яку регіонали вчинили у Харкові над державним прапором України”, – заявляють у партії.

Водночас, як повідомляє УП, пенсіонерку Галину Швидку вже заарештували на 10 діб за те, що вона відрізала ім’я президента від стрічки на його вінку Тарасові Шевченку.

“65-річна пенсіонерка отримала десять діб адміністративного арешту. Щойно про це мені повідомив народний депутат Сергій Сас“, – написав у своєму блозі на УП Олег Медведєв.

У Центрi громадських зв’язкiв ГУ МВС у Києвi уточнили, що Швидка зрiзала стрiчку з букета квiтiв, покладеного президентом до пам’ятника Шевченку в Києвi 24 серпня, і за це на неї було складено адміністративний протокол за “дрiбне хуліганство“.

“Вона не лише зрiзала стрiчку, а й влаштувала з цього цiлу акцiю – розiграла “спектакль”, звинувачуючи всiх навколо в усiх бiдах. Усе це задокументували як ЗМI, так i групи документування мiлiцiї”, – додали в Центрі ГЗ, пише УП.

Зокрема, депутат фракції БЮТ-Батьківщина БЮТ Сергій Сас заявив, що у ході судового розгляду так і не було доведено, що вінок є майном президента Януковича.

За словами народного депутата, суддя застосував до 65-річної жінки, яка прийшла мирно святкувати 20-річчя Незалежності, найтяжчу міру адміністративного покарання.

«Це при тому, що Галина Миколаївна має низку подяк і нагород з роботи і характеризується як добропорядна людина», – зазначив Сергій Сас, повідомила прес-служба Батьківщини.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.