Новини України. 24 серпня. У Києві всі сили міліції кинуті та те, аби перешкодити людям дістатися до місця проведення заходів опозиції з нагоди Дня незалежності.

Опозиція проводить мітинг, незважаюи на заборону суду

Про це повідомляє прес-служба “Батьківщини” із посиланням на народного депутата фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергія Пашинського.

Він повідомив, що ДАІшники зупиняють машини з національними прапорами і вимагають прибрати прапор, «щоб не було провокацій». «На зауваження, що такі дії міліції незаконні, вони відповідають, що їм дана така команда», – зазначив Сергій Пашинський.

«Це ганебний вчинок цієї влади, яка боїться навіть свого національного прапора, під який вони, на жаль, грабують Україну», – додав народний депутат. Він також підкреслив, що це безпрецедентний випадок, коли національний прапор України силами міліції забороняють демонструвати.

У Києві біля пам’ятника Тарасу Шевченку вже розпочався мітинг опозиції з нагоди Дня незалежності. Біля пам’ятника зібралося більше 10 тисяч людей, які продовжують підходити.

На прилеглих до парку вулицях знаходяться кілька десятків автобусів з працівниками спецпідрозділу міліції «Беркут», йдеться у повідомленні прес-служби “Батьківщини”.

Перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов повідомив, що міліція, яка оточила по периметру весь парк Шевченка, перешкоджала людям пройти до місця проведення мітингу. Крім того міліція заблокувала машини, які привозили техніку для проведення мітингу.

Крім того, Олександр Турчинов зазначив, що після мітингу біля пам’ятника Шевченку люди пройдуть святковою ходою центром Києва, незважаючи на рішення суду. «Жити нам не можна заборонити, бути громадянами нам не можуть заборонити», – наголосив він.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.