Новини світу. 25 серпня. Міністерство культури Китаю заборонило розміщувати на місцевих музичних сайтах в Інтернеті понад 100 композицій іноземних виконавців як несуть “загрозу культурі”.

Леді Гагу заборонили в Китаї

У немилість потрапили світові знаменитості, включаючи Леді Гагу і групу “Backstreet Boys”, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Заборона має на меті навести “порядок на музичному ринку Інтернету, який повинен” фільтрувати “композиції, здатні завдати шкоди культурній безпеці держави”. Тексти пісень американської R&B-співачки Бейонсе, канадської групи “Simple Plan” та британською “Take Тhat”, також потрапили в “заборонений” список, на думку китайських культурологів, “підлягають жорсткій цензурі”.

Поряд із західними, під санкції потрапили і азіатські виконавці, зокрема, тайванська співачка А-Мей, що заслужила недовіру у китайського уряду після виконання національного гімну Тайвані на інавгурації колишнього президента Чень Шуйбяня у 2000 році.

Влада Китаю регулярно відмовляє зіркам шоу-бізнесу, які проводять світові турне, виступати на території Піднебесної, вимагаючи заздалегідь надавати для перевірки тексти виконуваних музичних композицій. З 2010 року в Китаї вже діє розпорядження, за яким музичні твори можуть розміщуватися на сайтах тільки після отримання офіційного дозволу влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.