Новини світу. 21 серпня. Поліція в центральній китайській провінції Хунань в суботу почала розслідування фактів зникнення більше 100 в’єтнамських жінок, куплених в якості дружин місцевими селянами – жителями віддалених гірських сіл.

В"єтнамські жінки продаються нелегально

Торгівля в’єтнамськими жінками набула поширення в південних і центральних регіонах КНР. Зростаючий статевий дисбаланс, що утворився внаслідок політики китайської влади щодо обмеження народжуваності, привів до того, що кількість молодих чоловіків значно перевершує кількість жінок. В результаті деякі жителі сільських районів одружуються на в’єтнамських жінках, при цьому шлюби можуть полягати як легально, через шлюбні агентства, так і нелегально. В останньому випадку майбутній чоловік просто купує нелегально ввезену в КНР в’єтнамську жінку, частіше за все для здійснення подібних угод йому треба виїхати в суміжну з В’єтнамом провінцію Юньнань.

В’єтнамки потрапляють в КНР як з власної волі, так і ставши жертвами работоргівців. Шлюбні агенції в своїй рекламі гарантують надання в’єтнамської нареченої за суму від 30 до 200 тисяч юанів (4,7 – 31,2 тисячі доларів), проте у разі нелегального продажу жінок ціни можуть бути нижчими.

Розслідування в провінції Хунань почалося після того, як двоє жителів хунанського села Шуанфен після довгих коливань повідомили в поліцію про зникнення своїх в’єтнамських дружин. Обидві жінки були куплені ними нелегально на китайсько-в’єтнамському кордоні.

Один із заявників, Ху Цзяньхе, що купив собі в’єтнамку в 2008 році за 36,388 тисячі юанів (5,686 тисяч доларів), повідомив агентству Синьхуа, що його дружина зателефонувала йому через два місяці після зникнення і повідомила, що була викрадена, щоб повернути її необхідно заплатити викуп в 20 тисяч юанів (3,130 тисяч доларів).

Дружина Ху Цзяньхе, за його власним твердженням, була ввезена в Китаю обманом “одним юньнаньцем”, а всі матеріали про її минуле життя у В’єтнамі, надані продавцем, виявилися підробленими. Ху не виключає, що став жертвою шлюбної афери.

В даний час поліція намагається встановити точну кількість зниклих жінок, при цьому робота поліцейських ускладнюється тим, що селяни, які нелегально купили собі дружин, не поспішають повідомляти про їх зникнення.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.