Новини світу. 8 серпня. Семирічна мешканка Великобританії Енна Стівенс майже протягом цілого місяця сміялася без зупинки, повідомляє The Daily Mail.

Enna Stephens
Дівчинка не припиняла сміятись три тижні

Це відбулося відразу ж після операції з видалення пухлини головного мозку. За словами батьків, настільки незвичайний побічний ефект від операції допоміг їм пережити хворобу дитини.

Батьки помітили, що семирічна дівчинка занадто часто стала сміятися. За словами 40-річної Венни Стівенс, спочатку вона і її чоловік Дуг були вражені і перелякані дивною поведінкою доньки.

“Вона могла сміятися протягом 15 хвилин без зупинки”, – розповідає В. Стівенс. Дівчинка реготала близько трьох тижнів, потім її смішливість пішла на спад.

Незвичайну веселість Е. Стівенс медики пояснили афективною лабільністю – психічним явищем, яке виражається в нестійкості настрою і нездатності контролювати свої емоції. Одна з головних причин афективної лабільності – різні пошкодження головного мозку, в тому числі і операційне втручання.

Зараз Енну Стівенс ще чекає 16-місячний курс променевої хіміотерапії. Однак хірурги вважають, що з вірогідністю у 80% рак переможений. За словами медиків, в даний час емоційний стан дитини стабілізувався і Енна сміється не частіше від інших людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.