Новини України. 20 серпня. Більшість учасників роздрібного ринку нафтопродуктів дотримується встановленого експертно-аналітичною групою при уряді цінового коридору.

бензин-дизпаливо
Бензин під контролем

Про це повідомив заступник директора департаменту нафтогазової промисловості та альтернативних видів палива Міністерства енергетики та вугільної промисловості Костянтин Бородін.

“Станом на 18 серпня ціна дизельного палива за розрахунковою формулою становила 9,61 грн./л, бензину А-95 – 10,24 грн./л. При цьому фактичні середні ціни в Україні на бензин А-95 – 10,26 грн./л, дизпаливо – 9,68”, – сказав він.

У той же час Бородін зазначив, що великі мережі АЗС – “Shell”, “WOG”, “OKKO”, “Лукойл” і кілька регіональних компаній – продовжують утримувати ціни вище коридору.

“Ціни на бензин і дизпаливо трохи вище коридору тільки в декількох брендових мережах, які протиставляють себе позиції уряду. При цьому середня ціна ринку щодня потроху знижується, а в цілому ситуація на ринку є стабільною і прогнозованою”, – констатував Бородін.

Він також зазначив, що основним завданням ринку Міненерговугілля сьогодні бачить накопичення запасів палива напередодні скасування з 1 вересня пільгових ставок акцизного збору.

“Це дозволить зробити більш плавним підвищення цін на паливо, якщо воно взагалі відбудеться”, – пояснив Бородін.

Джерело Канал 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.