Новини науки. 10 серпня. Понаднормова робота призводить до алкоголізму. До такого висновку прийшла доктор Шірі Гібб з найстарішого в Новій Зеландії університету Отаго.

поганий день, робота, офіс
Трудоголіки через стрес часто стають алкоголіками

Дослідник провела опитування більш, ніж тисячі людей у віці від 25 до 30 років. З’ясувалося, що ті з них, хто стали трудоголіками, випивають набагато частіше від своїх однолітків, які працюють менше, передають Вести.

За даними доктора Гібб, критичним порогом є 50 робочих годин на тиждень.

Ті, хто працює стільки часу або більше, в 3 рази частіше страждають від проблем з алкоголем в порівнянні з непрацюючими, і в 1,5 рази частіше, ніж ті, хто працює від 30 до 49 годин.

На її думку, в цьому винен не тільки напружений робочий графік, а й характер роботи. Сильно зайняті люди просто знімають стрес після довгого робочого дня. Крім того, до випивки схиляються ті, хто змушений постійно спілкуватися з клієнтами, у тому числі поза межами офісу.

Хороша новина, за словами Гібб, полягає в тому, що після 30 років у більшості проблеми з алкоголем припиняються. Доктор зазначила, що це відбувається тому, що люди після тридцяти стають дорослішими і спокійнішими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.