Новини авто. 8 серпня. За підсумками першої половини 2011 року перше місце за кількістю проданих автомобілів на світових ринках зайняв концерн General Motors.

Експерти передбачають"Тойоті" кращі показники до кінця року

За цей період автовиробник реалізував 4,536 мільйони машин, що на 8,9% більше порівняно з першим півріччям 2010 року. Таким чином, корпорація Toyota втратила статус найбільшого автовиробника у світі, який належав їй з 2008 до 2010 року включно.

Друге місце за кількістю проданих у світі автомобілів зайняв концерн Volkswagen (4,13 мільйона машин), тоді як “Тойота” посіла лише третю сходинку (3,71 мільйона автомобілів). Падіння продажів “Тойоти” пов’язане, в першу чергу, з дефіцитом машин, що стало наслідком землетрусу в Японії. Природна катастрофа, яка сталася 11 березня на північному сході країни, призвела до закриття заводів понад 500 виробників автомобілів і компонентів для них. В результаті, за підсумками першого півріччя 2011 року японські заводи компанії Toyota випустили на 38% менше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

На думку японських аналітиків, до кінця року “Тойота” не зможе повернути собі звання найбільшого автоконцерну в світі. На початку серпня автовиробник заявив про те, що планує повернутися до колишніх обсягів виробництва на заводах вже у вересні. Однак у цьому випадку японці можуть розраховувати лише на друге місце за підсумками 2011 року, вважають експерти.

У 2010 році корпорація Toyota реалізувала по всьому світу 8,42 мільйони машин, тоді як General Motors – 8,39 мільйони. У свою чергу, концерн Volkswagen посів тоді третє місце, продавши 7,14 мільйони автомобілів.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.