Новини України. 27 серпня. Сьогодні, 27 серпня, до Лук’янівського СІЗО для медогляду екс-міністра Юлії Тимошенко прибула медична комісія МОЗ на чолі з першим заступником міністра охорони здоров’я.

Тимошенко відмовляється від медогляду

Тимошенко відмовилася від запропонованого медогляду та проведення лабораторного обстеження (у тому числі здачі крові для проведення аналізу), повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

“Комісійно встановлено, що стан здоров’я ув’язненої з моменту попереднього огляду не змінився”, – йдеться в повідомленні.

Фахівці МОЗ черговий раз попередили Тимошенко про можливі негативні наслідки її відмови від проведення медичного обстеження.

“Дії комісії МОЗ України відповідають вимогам чинного законодавства і не порушують особисті права Тимошенко“, – заявили в Державній пенітенціарній службі.

До складу комісії увійшли три доктори медичних наук, професора, а також особистий лікар і медична сестра Тимошенко. Комісія відвідала екс-міністра згідно з дозволом Печерського райсуду Києва від 26 серпня.

Нагадаємо, раніше соратники екс-прем’єра заявляли про різке погіршення стану здоров’я Тимошенко. При цьому сама лідер БЮТ від огляду лікарями СІЗО відмовлялася, оскільки, за її словами, не довіряє їм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.