Новини України. 20 серпня. Стан здоров’я Юлії Тимошенко продовжує погіршуватись, заявила прес-секретар лідера партії «Батьківщина» Марина Сорока, повідомляє прес-служба партії.

Юлія Тимошенко
Стан Тимошенко погіршується

«Юлія Тимошенко наполягає, щоб лікар, якому вона довіряє, терміново її оглянув та зробив аналіз крові. Це вкрай необхідно, аби дізнатися про причини появи дуже дивних симптомів», – сказала вона.

Сорока зазначила, що влада чомусь продовжує ігнорувати заяви Тимошенко про необхідність термінового медичного огляду тим лікарем, якому вона довіряє, а також досі немає відповіді судді Кірєєва та влади на лист Омбудсмена з цього приводу.

Прес-секретар нагадала, що народні депутати від «Батьківщини» звернулися до уповноваженого ВР з прав людини Ніни Карпачової з відповідною заявою про забезпечення дотримання прав Юлії Тимошенко, «яка незаконно перебуває за гратами по сфальшованій справі».

У свою чергу, Карпачова вже звернулася з листом до судді Печерського райсуду Кірєєва із закликом допустити до Тимошенко лікаря, якому довіряє екс-прем’єр-міністр.

«Юлії Володимирівні вистачає того, що держава вже призначила слідчих та суддю, які разом фальшують справу. Тому вона хоче, щоб саме лікар, якому вона довіряє, надав їй об’єктивну інформацію про причини погіршення її здоров’я», – додала вона.

Сорока наголосила, що якщо у найближчі години цього лікаря не допустять до Юлії Тимошенко, «це буде підтвердженням того, що влада щось приховує, а хвороба Юлії Тимошенко не є випадковою».

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.