Новини України. 14 серпня. Юлія Тимошенко наполягає на тому, що вона не переступала закон і не завдавала шкоди державі, підписуючи газові контракти з Росією в 2009 році, оскільки ці контракти були необхідні і для Європи, і для України.

Тимошенко впевнена, що газові контракти були потрібні Україні

Про це вона заявила в інтерв’ю європейському виданню EUobserver, передає ЛігаБізнесІнформ

“Під час газового конфлікту, люди в країнах ЄС були в паніці, оскільки поставки газу були перекриті. Це була нестерпна ситуація, для Європи і для України. Президент не взяв на себе чільну роль у вирішенні спору.

Власне, він активно заважав його вирішенню. Мені не залишалося нічого іншого, крім як взяти політичне керівництво від імені країни на себе з метою збереження доброго імені України в Європі “, – сказала вона.

“Тоді наша газова інфраструктура була близька до краху, і було б ще гірше, якщо б це протистояння продовжилося. Угоди відновили поставки газу, дали нам здорову 20-відсоткову знижку для превалюючої ринкової європейської ціни, ціни, на якій для України наполягав Газпром.

Вони створили основу для майбутніх переговорів між двома державними газовими компаніями, у відповідності з тими контрактами, які були у Газпрому з іншими європейськими державами “, – зазначила вона.

При цьому Тимошенко також підкреслила, що “ця угода поклала кінець нестерпним вторгненням тіньового посередника – РосУкрЕнерго – в газові торги між Україною і Росією”.

Нагадаємо, наступне засідання Печерського суду у справі Тимошенко відбудеться 15 серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.