Новини України. 22 серпня. Лідер партії “Батьківщина”, екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко просить Печерський районний суд міста Києва розглянути клопотання про перерву у засіданні на 3-4 дні.

Тимошенко просить кілька днів на підготовку

Час потрібний для підготовки сторони захисту до дачі свідчень в суді. Також суд просять розглянути клопотання про невідкладне запрошення особистого лікаря для її медичного обстеження, повідомляє сайт Тимошенко.

“Хочу висловити два клопотання. Перше: на 3-4 дні зробити перерву в судовому засіданні для того, щоб ми змогли підготуватися до дачі показів у суді. А друге клопотання пов’язане з вимогою невідкладно запросити до мене лікаря та медичну сестру, яким я довіряю, щоб здати аналізи крові та перевірити стан здоров’я”, – сказала Юлія Тимошенко у судовому засіданні.

Тимошенко зазначила, що фактично сторона захисту мала один день для підготовки до дачі свідчень в суді.

“В п’ятницю у нас був один день, коли зранку до вечора були адвокати допущені в СІЗО. Ми встигли підготуватися частково. О 17:00 захисників уже попросили вийти, тому підготуватися за півдня неможливо для дачі показів”, – зазначила вона.

Крім того Юлія Тимошенко сказала, що не довіряє медичним працівникам від влади, тому просить допустити до неї лікаря для термінового обстеження.

“З консиліумом, який зібрав мені Янукович і відправив до мене в СІЗО, я не хочу мати справу. Я наполягаю, щоб ви допустили мого лікаря”, – звернулася вона до судді Родіона Кірєєва.

Суддя при цьому вчергове наголосив, що клопотання будуть розглянуті судом, якщо Юлія Тимошенко заявлятиме їх стоячи. Він також повідомив екс-прем’єру, що за даними суду її стан дозволяє брати участь у судовому засіданні.

На це Тимошенко обурилася: “Медичні працівники СІЗО мене не обстежували”.

Після наполягань захисників Юлії Тимошенко розглянути вищенаведені клопотання суддя Родіон Кірєєв назвав звернення сторони захисту “чередою беззмістовних заяв” та зазначив, що “зараз на обговоренні – питання про дачу показів”. “Не перетворюйте судове засідання на шоу”, – завершив він.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.