Новини України. 5 серпня. Юлія Тимошенко заявляє, що суд намагається ще більше прискорити розгляд її справи і “вкластися” до Дня незалежності Сенегалу.

Родіон спішить посадити Тимошенко

За її словам, суддя Родіон Кірєєв упереджено провадить справу, зокрема він відмовився допитувати свідків від захисту та долучити до матеріалів справи лист генпрокурора Пшонки до Адміністрації Президента, де вказується, що в діях Тимошенко немає злочину.

“Зараз 20.00. Судилище продовжується. Поспішають, хочуть вкластися не до Дня Незалежності України, а до дня незалежності Сенегалу – 20 серпня”, – написала вчора Тимошенко в блозі Twitter.

Екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що всі дії судді Родіона Кірєєва свідчать про його упередженість та необ’єктивність у розгляді справи щодо газових угод 2009 року.

“Я думаю, що про упередженість всього цього є безліч доказів, і сьогодні (4 серпня – ред.) один з таких доказів, який відбувався на очах у журналістів – це те, що суддя, який допустив всіх без виключення свідків від обвинувачення, сьогодні відмовив у нашому клопотанні про залучення свідків від захисту. Це значить, що зруйнована цілком і повністю основа правосуддя”, – сказала Юлія Тимошенко журналістам після судового засідання, передає офіційний сайт лідера БЮТ.

Вона зазначила, що суд відмовився долучити до матеріалів справи фотокопії експертиз Інституту держави і права ім.. Корецького, які підтверджують законність підписання нею директив на підписання газового контракту між НАК “Нафтогаз України” та російським ВАТ “Газпром”.

“Ключову експертизу, на якій базуються, по суті, сьогодні всі довідки, які є в кримінальній справі від Генеральної прокуратури, від Міністерства юстиції, не долучили”, – зазначила вона.

“Сьогодні стало відомо від екс-заступника Генерального прокурора, що Генеральний прокурор Пшонка відправляв лист на ім’я Льовочкіна, в якому чітко зазначив, що у моїх діях немає складу злочину щодо підписання директиви. Сьогодні також суд відмовився запросити у Генеральної прокуратури цей документ, яким є лист Генерального прокурора на ім’я керівника Адміністрації Януковича Льовочкіна”, – додала вона.

Юлія Тимошенко прогнозує, що вже завтра суд задовольнить клопотання сторони обвинувачення про допит у якості свідка міністра енергетики і вугільної промисловості Юрія Бойка, адже відхилення клопотання спричинено формальністю, яку вже завтра буде усунуто.

Бойка від “Росукренерго” не допустили, тому що адресу не вказали. Завтра вкажуть адресу – і буде все допущено”, – впевнена вона.

“Будучи вже в залі судового засідання і журналісти розуміють, що вся ця справа просто є фальсифікат, який при відповіді на питання кожного свідка розвалюється прямо на очах”, – підкреслила Юлія Тимошенко.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.