Новини економіки. 29 серпня. Віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко розповів, що Кабінет Міністрів України підготував пакет законопроектів щодо виведення з “тіні” заробітних плат і ринку праці.

Сергій Тігіпко
Тігіпко виведе з "тіні" заробітну плату

Серед них – введення декількох рівнів гарантованої заробітної плати. Про це повідомляє прес-служба віце-прем’єр міністра, передає ЛігаБізнесІнформ.

“Законопроекти ці вже відпрацьовані. Серед основних положень – введення декількох рівнів гарантованої заробітної плати, коли для всіх працівників, від керівника підприємства до простого трудівника, буде визначено рівень заробітку, нижче якого йому не зможуть платити. Крім того, ми пропонуємо ввести відповідальність за нелегальне робоче місце, виплату зарплати в конвертах”, – розповів віце-прем’єр.

При цьому він зазначив, що відповідальність буде мати тільки економічний характер. За словами Сергія Тігіпка, зараз законопроекти обговорюються з роботодавцями. Зокрема, опрацьовується можливість зниження рівня соціальних внесків.

Нагадаємо, за даними Державного комітету статистики України, заборгованість по заробітній платі в Україні знизилася в липні 2011 року на 1,4%, склавши 1 млрд. 170 млн. 454 тис.грн.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.