Новини технологій. 26 серпня. Популярна гра The Sims від Electronic Arts на Facebook стала найбільш швидкозростаючою соціальною грою.

The Sims від Electronic Arts на Facebook
"Сімси" популярні на Facebook

Гра була запущена минулого четверга – і за тиждень, згідно з даними AppData змогла досягнути позначки у 4,6 млн гравців щоденно.

За цим показником The Sims Social увійшла в десятку найпопулярніших ігор та додатків на Facebook, де лідером серед ігор є CityVille від Zynga з добовою аудиторією в 14 млн гравців.

PC-версія The Sims стала справжнім хітом для EA – компанія продала понад 140 млн копій цієї гри. Якщо популярність її Facebook-версії і надалі стабільно зростатиме, то за кількістю щоденних гравців вона зможе обігнати CityVille уже наступного місяця.

Соціальна гра має фактично ті самі можливості, що й декстоп-версія: створення аватару, власного будинку, заробіток місцевої валюти – сімолеонів та багато іншого. Головна відмінність The Sims Social полягає у тому, що ви можете грати в сімів з вашими друзями, які також будуть жити у віртуальному ігровому світі.

Джерело Watcher

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.