Новини України. 17 серпня. Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник розповів, що прочитав твори радника Президента України Ганни Герман – Піраміди невидимі і Червона Атлантида та поділився своїми враженнями від прочитаного.

Табачник похвалив Герман за її книги

“Можу сказати, що мені були дуже цікаві ці обидва твори. Тому що, звісно, абсолютно новий пласт сприйняття життя”, – додав він.

Табачник також зазначив, що деякі персонажі “Червоної Атлантиди” є впізнаваними.

“Можу сказати як киянин, який весь час крутився у журналістських колах, що деякі персонажі дуже прозоро впізнавані. Це дуже цікаво. Тому що в одній із трьох жінок-персонажів є така пані Неля, дуже впізнавана одна відома жінка-драматург”, – сказав міністр.

Він також розповів, що дуже багато читає.

“Я паралельно читаю завжди 4-5 книг. Наприклад, “Червону Атлантиду” Ганни Герман я читав із книгою Умберто Еко “Маятник Фуко”, – зазначив Табачник.

Нагадаємо, що книгу “Червона Атлантида” Герман написала в кінці 2010 року, а презентувала в Києві 28 квітня 2011 року. Це прозаїчний збірник, куди увійшли роман, повість і декілька фресок. Вступне слово написав Борис Олійник. Відомий письменник оцінив уміння автора реалістично виписати неординарні образи і характери героїв – мешканців галицького села.

У 2003 році вийшла перша книга Герман – збірка “Піраміди невидимі”. Крім того, у Герман є невиданий рукопис “Залізний господар”, присвячений Віктору Януковичу.

Джерело Корреспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.