Новини України. 13 серпня. Кабінет Міністрів України 10 серпня 2011 року прийняти постанову про внесення змін до Порядку використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті на інформатизацію та комп’ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів, розроблені Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

Діти матимуть доступ до інформації

«Сьогодні уряд прийняв дуже важливе рішення, яке дозволить Міністерству почати для дітей-сиріт придбання та забезпечення їх мобільними комп’ютерними комплексами – нетбуками. Я думаю, що за два роки – 2011-2012, якщо закон про держбюджет наші прагнення підтримає, ми мобільними комп’ютерними комплексами зможемо забезпечити дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування», – підкреслив міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, коментуючи схвалення цієї постанови.

Наголошується, що ці зміни внесені в ході виконання доручення президента України Віктора Януковича щодо забезпечення персональними комп’ютерами дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей з особливими освітніми потребами, з метою забезпечення рівного доступу учнів до освітніх інформаційних ресурсів, підвищення якості освіти , впровадження у навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій, в рамках реалізації заходів, запланованих на 2011 рік Державною цільовою програмою впровадження в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року.

Джерело proit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.