Новини світу. 23 серпня. Суд Нью-Йорка зняв всі обвинувачення у справі екс-глави МВФ Домініка Стросс-Кана щодо сексуальних домагань.

Домінік Стросс-Кан
Зі Стросс-Кана зняли всі обвинувачення

Суддя Верховного суду Манхетена Майкл Обус прийняв рішення зняти усі обвинувачення зі Стросс-Кана до полудня за місцевим часом. На рішення суді екс-глава МВФ лише злегка посміхнувся, пише NY Post.

Після того як суддя зачитав рішення, адвокат Стросс-Кана заявив, що він і його підзахисний не буде оскаржувати рішення суду.

Раніше в понеділок прокуратура Нью-Йорка попросила суд зняти всі обвинувачення з Стросс-Кана, якого звинувачують у зґвалтуванні покоївки готелю Sofitel. Прохання було аргументоване тим, що показання покоївки-“жертви”, є неправдивими.

Про те, що справа проти Стросс-Кана розвалюється стало відомо ще в кінці липня. Крім неправдивих свідчень покоївки Нафіссату Діалло, стало відомо, що вона також співпрацює з мафією.

На початку серпня Діалло подала цивільний позов проти Стросс-Кана, зажадавши від нього грошову компенсацію за моральний збиток, сума якої поки невідома.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.