Новини України. 16 серпня. Печерський районний суд міста Києва не долучив до матеріалів справи документи, які вказують на зв’язок міністра енергетики і вугільної промисловості Юрія Бойка з компанією “Росукренерго”.

Суд відмовляється долучати матеріали про Бойка до справи

Про це повідомляє сайт Юлії Тимошенко.

“Я прошу суд оглянути та залучити до справи, в якості документу надати свідку для ознайомлення, щоб ми могли сформулювати питання – це протокол засідання правління НАК “Нафтогаз України” від 19 жовтня 2004 року, на якому голова Бойко Юрій Анатолійович просить подати до координаційного комітету компанії “Росукренерго” пропозицію про включення до його складу від НАК “Нафтогаз України” голову правління Бойка Юрія Анатолійовича та заступника голови правління Вороніна. Це стосується питання захисту щодо відношення свідка до компанії “Росукренерго”, – заявив клопотання у суді захисник Юлії Тимошенко Юрій Сухов.

Проте суд відмовив у задоволенні клопотання.

Також суд відмовився долучити до матеріалів справи звіт тимчасової слідчої комісії, який підтверджує факт співпраці вищих посадових осіб з компанією “Росукренерго”.

“Там чітко по схемам розписано всі зв’язки. Це тимчасова слідча комісія у Верховній Раді. Я вважаю, що зараз свідок мусить сказати, чи підтверджує він зазначені там зв’язки між людьми, між підприємствами на базі “ЄвралТрансгаз” і “Росукренерго”, – сказала Юлія Тимошенко.

Втім свідок Юрій Бойко так і не відповів на це запитання.

У судовому засіданні було оголошено перерву до 18:40 для ознайомлення сторони захисту з документом, який Юрій Бойко просить долучити до матеріалів справи – аудитом діяльності компанії НАК “Нафтогаз України”, зробленим компанією Ernst&Young.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.