Новини України. 23 серпня. Міський голова Рівного Володимир Хомко подав до суду на Комітет національного порятунку (нещодавно перейменований на Комітет опору диктатурі), за обмеження права перебування наметового містечка.

Хомко хоче заборонити акції до Дня незалежності в Рівному

Наметове містечко встановили опозиційні партії на підтримку заарештованих членів ВО “Свобода”, Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, ВО “Тризуб”, учасників Податкового майдану та інших, повідомляє прес-служба ВО “Свобода”.

Володимир Хомко через виконавчу службу вимагає, припинити функціонування наметового містечка на період святкування Дня Незалежності та дня міста з 23-29 серпня, оскільки місцева влада остерігається безпорядків та провокацій, що може створити небезпеку для присутніх на святі дітей.

“Щороку на Майдані Незалежності у Рівному на свята “Свобода” встановлює інколи більше десяти наметів розповсюджуючи національну символіку та партійну літературу. Активісти організації беруть активну участь в масових заходах з дітьми на Майдані і ніколи не було ніяких порушень громадського порядку”, – повідомив глава “Свободи” в Рівненській міськраді Олександр Лащук.

За його словами, місцева влада боїться листівок, які розповсюджує партія, в яких йдеться про корумпованість та безгосподарність місцевої влади.

“Оскільки це безстрокова акція проти політичних переслідувань, то мабуть міський голова не хоче щоб гості із інших міст та сусідніх країн бачили та читали правду про те, що відбувається у нашому місті та України в цілому”, – заявив Лащук.

“Насправді місцева влада не вболіває за дітей та їхню безпеку. Нещодавно тих самих дітей мер міста викидав на вулицю разом із їхніми батьками із гуртожитків. А тепер ніби хвилюється за їхню безпеку. Скільки можна прикривати свої широкі спини дітьми?” – додав він.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.