Новини України. 17 серпня. Головуючий у газовій справі суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв оголосив перерву в слуханні справи до 14:00 18 серпня для того, щоб підсудна екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко мала можливість підготуватися до дачі свідчень.

Суд не поступається Тимошенко

Таке рішення Кірєєв прийняв на засіданні суду в середу.

Тимошенко та її захист просили суд надати їм час для підготовки до допиту до понеділка. Захист просив суд зробити перерву на два робочих дні.

“У мене немає можливості готуватися до дачі свідчень. Я прошу зробити перерву до понеділка, в понеділок я зможу повністю давати свідчення”, – сказала Тимошенко.

Захисник Тимошенко Юрій Сухов зазначив, що ні у Тимошенко, ні в її захисту фізично немає часу і можливості готуватися як до допиту Тимошенко, так і до заяви клопотань, оскільки судові засідання відбуваються у щоденному режимі з ранку до вечора.

У свою чергу, представники прокуратури зазначили, що підсудна має право давати свої свідчення тоді, коли вона захоче, а суд міг би перейти до наступної стадії судового слідства. Таким чином, вони не підтримали клопотання Тимошенко та її захисту про необхідність дводенної перерви суду з газової справи.

Крім того, на засіданні в середу суд частково задовольнив клопотання екс-прем’єра та її захисту про вимагання низки документів, що стосуються постачання газу. Суд прийняв рішення про вимагання у НАК Нафтогаз України контрактів між цією компанією і ВАТ Газпром, а також доповнень до контрактів за період з 2003 до 2009 року, контракту між НАК Нафтогаз України і RosUkrEnergo про закупівлю газу за 2008 рік. Також, за рішенням суду, має бути витребувана відповідь генерального прокурора на депутатський запит щодо директив Тимошенко стосовно газу.

Джерело Корреспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.