Новини України. 18 серпня. Стан здоров’я Юлії Тимошенко різко погіршується, заявив перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

Здоров'я Тимошенко у СІЗО погіршилося

«Ви знаєте, як мужньо тримається Юлія Тимошенко, незважаючи на абсурдність звинувачень, незважаючи на недотримання Конституції і законів під час проведення цього ганебного процесу.

Водночас вчора різко почало погіршуватись її здоров’я з незрозумілих причин: на всьому тілі проявилися синці у вигляді лопнувших судин… Юлія Володимирівна просила не повідомляти про це пресу…», – передає слова Турчинова прес-служба партії «Батьківщина».

За його словами, ще вчора адвокати звернулися до судді Кірєєва з вимогою негайно провести медичне обстеження Тимошенко, в першу чергу, взяти аналіз крові, однак, ніякої відповіді на це клопотання Кірєєв не надав.

«Сьогодні зранку адвокати повторно звернулися з проханням негайно провести медичне обстеження, однак Кірєєв заявив, що офіційно повідомить про своє рішення», – зазначив Олександр Турчинов.

Він додав, що колеги лідера партії «Батьківщина» надзвичайно занепокоєні ситуацією з погіршенням стану її здоров’я. «Здоров’я настільки погіршилось, що вона не може здійснювати ті короткі прогулянки, які їй дозволяють у СІЗО», – підкреслив Турчинов.

Він також додав, що в разі, якщо суддя Кірєєв не надасть сьогодні можливість негайно провести медичне обстеження Юлії Тимошенко, «БЮТ-Батьківщина» звертатиметься з заявами до всіх демократичних організацій та дипломатичних установ про те, що життю Юлії Тимошенко загрожує небезпека.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.