Новини України. 21 серпня. Народу було не проштовхнутися, незважаючи на дощ. Як повелося, ціни на сувеніри тут були не найнижчі.

Народу було непроштовхнутися

Сьогодні закрився щорічний Сорочинський ярмарок.

Нагадаємо, цього року знамениті торги відзначали свій ювілей – 45 років після відродження. Народу було не проштовхнутися, незважаючи на дощ. Як повелося, ціни на товари тут були не найнижчі. Ціни накручували через дорогу оренду місця (до 2500 грн. За тиждень.). За сорочку з вишивкою для дорослих просили від 300 грн., Для дітей від 100. Хоча найбільш ходовий товар – сувеніри та аксесуари – були по кишені кожному. Магніт на холодильник коштував 5 грн., сумки з орнаментом – від 35 грн., намиста та біжутерія – від 10 грн.

Тим, хто зголоднів, доводилося вистоювати довгі черги. Особливо популярним був шашлик – 25 грн. за 100 г. Щоправда, можна було наїстися і за дешевшу ціну. На майстер-класах з приготування національних страв (борщу і кулешу), пригощали всього за 15 грн.

По гучномовнцю часто повідомляли про крадіжки телефонів і гаманців.

«Сюди з’їжджаються кишенькові злодії з усієї країни. На те вона й ярмарка», – посміхається один з торговців.

Весь тиждень народ розважали гурти ТНМК, «Неділя», співачки Лама та ін. А на закритті показали сценки з гоголівськими персонажами.

Вперше за останні 20 років на ярмарок не приїхали перші особи країни. Чекали президента Віктора Януковича, але він змінив свої плани через смерть Василя Джарти.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.