Новини спорту. 23 серпня. За інформацією польських ЗМІ вересневий бій Віталія Кличка з Томашем Адамеком може бути перенесений із Вроцлава до Берліна.

Кличко-Адамек

Як повідомляє видання dzielnicewroclawia.pl з посиланням на неофіційні джерела, це станеться в тому випадку, якщо стадіон у Вроцлаві, де запланований бій, не буде готовий до вересня.

“Звичайно, шанси на те, що бій все-таки відбудеться у Вроцлаві, ще існують, хоча вони стають все більш ілюзорними”, – стверджує автор статті.

Цитовані в замітці особи, які побажали залишитися невідомими, вважають, “цього бою у Вроцлаві не буде. У терміновому порядку готується заміна вроцлавського стадіону берлінським. Буде соромно, але нічого вже не вдієш. З трьох запланованих на осінь заходів на вроцлавському стадіоні може відбутися лише концерт британського співака Джорджа Майкла“.

Один з представників керівництва стадіону Міхал Яніцький зберігає спокій:

“Все йде як треба. У п’ятницю відбувся прийом в експлуатацію ліфтів та аварійних виходів. Приводів для занепокоєння немає. Ми закінчимо будівельні роботи і всі заплановані заходи відбудуться в терміни. Бій Кличко-Адамек повинен бути проведений у Вроцлаві. Немає можливості для перенесення цієї події на інше число або в інше місце. Ми повинні встигнути “.

Нагадаємо, що поєдинок повинен відбутися на футбольній арені у Вроцлаві, яка будується до матчів Євро-2012, а бій за звання чемпіона світу повинен був стати першим великим спортивним заходом на арені.

Зазначимо, що на даний момент організатори продали вже більше половини квитків і в разі перенесення бою в Німеччину у них можуть виникнути серйозні проблеми і фінансові втрати.

Нагадаємо, що на даний момент у Польщі здані в експлуатацію дві з чотирьох арен Євро-2012 – у Гданську та Познані, а стадіони у Варшаві та Вроцлаві досі не готові.

Джерело Kyiv Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.