Новини світу. 30 серпня. Швейцарські малюки, які відвідують дитячі садки, отримають іграшкові моделі людських геніталій.

Швейцарських дітей навчатимуть сексуальності

У дитячі садки і початкову школу Базеля (Швейцарія) збираються завозити коробки з сюрпризами для малюків. Кожна група отримає коробку з ганчірковими іграшками, що зображують геніталії людини, які мають допомогти проводити уроки сексуального виховання. На думку ентузіастів проекту, дітям з раннього дитинства необхідно знати, що “контакт з інтимними частинами тіла може бути приємним”.

Заступник ректора дитячих садків міста Базеля, який допомагав розробляти секс-набори для дітей, рекомендує навчати дітей масажувати один одного за допомогою теплих мішечків з піском під розслаблюючу музику.

“Дітей необхідно вчити розвивати свою сексуальність. Також, дуже важливо, щоб вони навчилися говорити “ні”, якщо вони не хочуть, щоб їх чіпали”, – пояснює він.

Варто зазначити, що ідея новаторів не сподобалася батькам. Мами і тати атакували офіс чиновників скаргами, і тим довелося трохи змінити назву свого “креативу”. Проте іграшки-геніталії, які вже “їдуть” в дитячі садки і початкову школу вже, мабуть, не зупинити.

“Так, було нерозумно називати це  “секс-наборами”, але ми впевнені у своєму намірі довести дітям, що сексуальність – це нормально”, – заявив міністр освіти країни.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.