Новини науки. 30 серпня. Тим, хто намагається схуднути, не обов’язково відмовлятися від шоколаду, щоб досягти своєї мети. Вживання солодощів в обмежених кількостях не перешкоджає успішній дієті, впевнені американські експерти.

Шоколад у міру не зашкодить вашій дієті

Як підрахували вчені, що проводили дослідження для кондитерської компанії Hershey’s, повні жінки, які щодня їдять небагато шоколаду або інших солодощів крім здорової їжі, втрачають близько 5 кілограм за чотири місяці.

У дослідженні взяли участь повні жінки, що сидять на низькокалорійній дієті (від 1500 до 1800 калорій в день), яким дозволяли їсти чорний шоколад.

«Жінки, що сидять на дієтах, впевнені, що їм необхідно геть позбавляти себе улюблених солодощів, проте це не так, якщо вживати їх у помірних кількостях», – відзначають дослідники. Улюблені солодощі можна використовувати в якості нагороди або снеки, що дозволяє протриматися до наступного прийому їжі.

Вчені вважають, що ласуни, що сидять на дієтах, можуть без шкоди для фігури час від часу балувати себе шоколадом в нагороду за правильне харчування і праці в спортзалі. При цьому вони нагадують, що існують і більш корисні альтернативи, здатні допомогти протриматися між прийомами їжі, наприклад, горіхи і нежирний йогурт.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.