Новини науки. 22 серпня. Багато людей помічають, що з часом закохані пари цілуються все менше і менше, особливо після того, як вони починають разом жити або вступають в законний шлюб.

Вчені підрахували, що одружені пари рідше цілуються

Якщо пристрасні поцілунки покинули ваші відносини, звинувачуйте в цьому шлюб.

Дослідники з Британії провели опитування і з’ясували, що кожна п’ята людина в шлюбі, може не цілуватися тижнями, а якщо і цілується, то відбувається це не більше п’яти секунд.

Більш відданими поцілункам залишаються молоді дівчата і хлопці. Пари у віці 18-24 років цілуються близько 11 разів на тиждень.

Втім, відсутність поцілунків не означає нестачу любові та інтиму в шлюбі. Як показують дослідження, пари зі штампом у паспорті займаються сексом частіше, ніж їхні неодружені однолітки.

Більше того, їх інтимне життя більш різноманітне. Безумовно, всі пари проходять через період, коли інтерес до сексу знижується, однак це не означає, що він назавжди залишає подружнє ложе.

Найнебезпечнішим ворогом сексу є не втома один від одного, а стрес і клопіт. Близько 80% жінок і чоловіків, які перебували в шлюбі, визнають, що втомлюються протягом дня настільки, що не в силах і подумати про любощі.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.