Новини світу. 11 серпня. Влада американського міста Філадельфія ввела комендантську годину та ряд інших заходів з метою уникнення масових заворушень на зразок лондонських.

Батьки платитимуть штраф 500 доларів

Так, молодь міста з кінця березня, домовляючись через соціальні мережі почала виходити на вулиці міста для участі у флешмобах.

Вже у липні такі флешмоби стали більш масовими та агресивними. Як наслідок, було поранено 59 осіб та завдано значних збитків місту.

Влада міста занепокоєна таким станом речей, до того ж все це відбувається на тлі масових заворушень, що відбуваються зараз у Лондоні.

З метою уникнення масових заворушень мер міста Майкл Нуттер запровадив ряд застережних заходів. Так, у вихідні дні значно обмежено вхід до центру Філадельфії та в університетську частину.

Особам, котрим не виповнилось 18 років, не дозволяється виходити на вулиці після 21 години по п’ятницях та суботах. В інші дні комендантська година триває з 22:00.

У разі порушень та затримань батьки підлітків змушені будуть заплатити штраф у розмірі 500 доларів. Обмеження діятимуть до кінця літа.

Через зростаючий рівень злочинності в окремих районах Філадельфії на вулиці міста також виведено додаткові поліцейські підрозділи.

Джерело Kyiv Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.