Новини науки. 4 серпня. Ви постійно хвилюєтеся і переживаєте з того чи іншого приводу? У такому разі, ваші особисті стосунки можуть перебувати під загрозою.

чоловіки і жінки
Надмірна тривожність за стосунки може їх зруйнувати

Психологи стверджують, що надмірні хвилювання здатні зруйнувати навіть найміцніші романтичні стосунки.

Нове дослідження, проведене американськими вченими, показало, що тривожність може бути настільки нав’язливою, що здатна зруйнувати особисте життя людини і її соціальні взаємини з іншими людьми.

Особливо це стосується людей з діагнозом генералізованого тривожного розладу. Дуже часто люди, які страждають від тривожних розладів, переживають саме з приводу відносин з сім’єю, друзями і партнерами, однак негативні методи, які вони обирають, щоб вирішувати свої проблеми – від повного відкидання до екстремальної прихильності – можуть бути дуже руйнівними.

В ході двох досліджень учені виявили чотири різних інтерактивних стилів поведінки, властиві людям з тривожними розладами: нав’язливий, холодний, неактивний і вразливий.

«Всі люди з вищезгаданими стилями поведінки у спілкуванні хвилювалися і переживали в однаковій мірі, проте прояви тривожності у них відрізнялися. При цьому, обрані ними стратегії вирішення своїх проблем, як правило, негативно позначаються на стосунках з оточуючими », – підкреслюють психологи.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.