Новини спорту. 7 серпня. Атмосфера в команді “Динамо” абсолютно нормальна. Гравцям потрібно швидше забути про “Рубін” і сконцентруватися на чемпіонаті України.

Шевченко: матч з "Рубіном" потрібно швидше забути

Про це заявив нападник команди Андрій Шевченко. За його словами, команду чекає важкий матч проти львівських “Карпат”. Він не коментував ситуації щодо висловлювання до Юрія Сьоміна під час матчу з “Рубіном”, пише сайт “Динамо”.

– Так, зараз для нас важкий момент, оскільки поразка від “Рубіна” стала важким ударом – для клубу, для нас, для вболівальників. Ми не пройшли казанців, через що не будемо брати участі в Лізі чемпіонів. Але це життя, із цим потрібно змиритися й дивитися вперед. На нас чекає дуже важка гра з “Карпатами”, до якої всі хлопці готуються й налаштовуються дуже серйозно.

– Як оцінюєте “Літекс”, суперника в Лізі Європи?

– Для нас зараз найголовніше – це гра в чемпіонаті проти “Карпат”. Коли прийде черга гри з болгарським клубом, тоді будемо готуватися до неї.

– Що ви скажете з приводу ситуації із фразою на адресу Юрія Сьоміна, яку нібито чули всі глядачі під час матчу з “Рубіном”?

– Я не хочу нічого коментувати, оскільки не бачу в цьому сенсу. Розумієте, є речі, які відбуваються під час гри, і які немає сенсу навіть обговорювати. В ігровому процесі це все емоції. У нас повне взаєморозуміння й повага один до одного, що, вважаю, є найголовнішим.

– Просто ця тема затьмарила навіть сам матч…

– Мабуть, комусь потрібно було вигадати подібну історію.

– Раніше з вами подібне траплялося?

– Подібні ситуації відбуваються завжди. Є ігрові моменти і, звичайно, є присутніми емоції на полі. Хтось вирішив загострити ситуацію, але таких моментів можна знайти мільйон.

– “Карпати” поки що не здобули жодної перемоги. Цей чинник не завадить “Динамо” здобути три очки?

– Я знаю, що “Карпати” є хорошою командою і гідним суперником. Нам необхідно серйозно підготуватися, оскільки буде непростий поєдинок. Тим паче, ми граємо вдома, і хочеться якомога швидше забути цей жах, пов’язаний із поразкою від “Рубіна”, повернути вболівальників на стадіон та реабілітуватися перед ними.

– Після матчу з “Рубіном” вам вдалося заснути?

– Коли команда програє, кожен намагається знайти причину в собі, нервує. Зараз необхідно швидше позбавитися від цього почуття, сконцентруватися на завтрашній грі та добре провести її, після чого можна починати думати про майбутнє.

– Гравці “Карпат” у коментарях перед матчем поводяться доволі сміливо, заявляючи, що їдуть до Києва виключно за перемогою. Такі заяви не зачіпають вас?

– Ніколи подібних проблем не мав. Я спокійний і сконцентрований на підготовці до завтрашньої гри.

– Багато пишуть про те, що в команді не дуже сприятлива атмосфера…

– Можу сказати, що атмосфера абсолютно нормальна. Якщо команда не виграє, завжди будуть шукати причини цього. Тим паче, зараз йдеться про удар по репутації клубу та гравців. Насправді в нас було кілька невикористаних моментів і безглузді помилки, які в результаті призвели до поразки. Це необхідно скоріше забути, починати вигравати, й усе нормалізується.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.