Новини України. 22 серпня. СБУ спільно з правоохоронними органами США припинили діяльність організованого злочинного угруповання хакерів.

Хакери завдали економіці США чималих втрат

Хакери були причетні до несанкціонованого втручання в автоматизовані системи національних та закордонних кредитно-фінансових установ, пише ЛігаБізнесІнформ

Члени угруповання створили розгалужену, добре законспіровану мережу по всій Україні, до складу якої входило більше 20 осіб, серед яких громадяни України та іноземці.

За попередніми оцінками правоохоронних органів США, внаслідок зазначених протиправних дій тільки економіці США буде завдано шкоди на суму близько $ 20 млн.

На початку серпня організатори і окремі члени угруповання були затримані на «гарячому». У них вилучили високотехнологічне обладнання, понад 1000 підроблених пластикових платіжних засобів і понад 100 тисяч реквізитів у вигляді комп’ютерної конфіденційної інформації, необхідної для їх виготовлення, значні суми коштів, а також підроблені документи.

Чотири члени угруповання за рішенням суду арештовані. Порушено кримінальну справу за ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) Кримінального кодексу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.