Новини технологій. 1 серпня. Адміністрація блог-платформи LiveJournal оголосила, що сервіс повністю відновив коректну роботу після DDoS атак на сервіс, що почалися 25 липня.

ЖЖ запрацював

Упродовж минулого тижня користувачі могли відчувати труднощі з доступом до LiveJournal – навіть після припинення DDoS атак на сервіс. Могли спостерігатися такі прояви нестабільності, як повільна робота сайту, збої при завантаженні сторінок, а також обмеження символів при публікації записів. На даний момент проблеми вирішені, включаючи труднощі з публікацією великих записів, так і із завантаженням зображень в ScrapBook.

Відвідуваність сайту значно впала за період збоїв в системі. Для прикладу, з 25 по 31 липня, в порівнянні з попереднім тижнем, відвідуваність LiveJournal.com з Росії знизилося на 34% за переглядами сторінок і на 18% по відвідувачах. Падіння прямо пов’язане з частковою недоступністю сайту для користувачів у зв’язку з DDoS атаками.

Всім власникам платних аккаунтів, активних в період DDoS атак на LiveJournal, тобто оплачених на 25 липня 2011 року або в період з 25 по 31 липня, компенсують втрачений час у розмірі двох тижнів.

Відповідно до законодавства, компанія SUP Media звернулася в правоохоронні органи Росії із заявою щодо DDoS-атак, що почалися 25 липня, і атак, які відбувалися в квітні 2011 року.

Серед деяких блогерів існує думка, що ЖЖ в Росії “зламали” спеціально, щоб знизити популярність сайту блогів і перешкодити людям читати “невигідну” інформацію.

За матеріалами ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.