Новини політики. 15 серпня. Віктор Янукович, не бажаючи йти на поступки Москві, починає дратувати Кремль не менше, ніж Віктор Ющенко.

Янукович починає дратувати Москву

Про це пише російська «Новая газета».

«У наявності всі ознаки підготовки до затяжного україно-російському протистояння. Чого від Януковича, якого Москва двічі підтримувала і на президентських виборах, і під час його перебування в опозиції, ніяк не очікували. А тут Кремль фактично стикається мало не з другим Віктором Ющенком», – йдеться в публікації.

«Агресивна активність російської сторони, яка хоче отримати контроль не тільки над газовою трубою, а й над меншими, але вельми цікавими шматками українського бізнесу – від КБ «Антонов» та Одеського припортового заводу до «Луганськтепловозу» і «Запоріжсталі» – явно не влаштовує великих українських бізнесменів, які звикли відчувати себе у власній країні самостійними гравцями і які в своїй більшості орієнтовані на західні ринки. А від цих бізнесменів в тій чи іншій мірі залежить і сам Янукович», – нагадує видання.

«В останні дні відзначене різке підвищення обсягів закупівлі російського газу. Якщо на початку серпня Україна закуповувала в середньому 60 мільйонів кубометрів газу на добу, то до 10 серпня закупівлі склали вже 97,3 мільйона кубів на добу. Не кажучи вже про те, що на початок липня України вибрала 29000000000 кубометрів із 40, запланованих на весь 2011 рік. З урахуванням досвіду останньої «газової війни» 2008-2009 років не виключено, що Україна, не будучи готовою йти на поступки Росії, заповнює під зав’язку газові сховища, щоб «зустріти ворога у всеозброєнні», – резюмує «Нова газета».

Джерело Новый регион 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.