Новини світу. 17 серпня. Судово-медичні експертизи загиблих в результаті краху теплохода “Булгарія” в Татарстані будуть закінчені протягом поточного тижня і передані до Слідчого комітету Росії.

Судово-медичні експертизи загиблих будуть закінчені протягом поточного тижня

“Завершуються судово-медичні експертизи загиблих в результаті краху теплохода” Булгарія“. Протягом цього тижня всі акти дослідження будуть закінчені і передані до Слідчого Комітет РФ“, – йдеться в повідомленні регіонального бюро судмедекспертизи.

Двопалубний дизель-електрохід “Булгарія”, побудований в 1955 році в Чехословаччині, затонув 10 липня під час грози в Куйбишевському водосховищі в Татарстані в трьох кілометрах від берега. За даними Слідчого комітету Росії, на судні в момент аварії перебувала 201 особа. Загинули 122 людини, врятувалися 79.

Кримінальну справу за фактом аварії теплохода порушено за частиною 2 статті 263 КК РФ (порушення правил безпеки руху та експлуатації залізничного, повітряного та морського транспорту). Слідчі пред’явили звинувачення голові компанії-суборендаря затонулого теплохода “Булгарія” – ТОВ “АргоРечТур” Світлані Інякіной і старшому експерту Камського філії Російського річкового регістра Якову Івашову.

Крім того, в рамках кримінальної справи були затримані співробітники Ространснагляду – начальник Казанського лінійного відділу Волзького управління державного морського і річкового нагляду Федеральної служби з нагляду в сфері транспорту Ірек Тімергазеев і головний держінспектор цього ж відділу Владислав Семенов, підозрювані у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 293 КК РФ (халатність).

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.