Новини світу. 19 серпня. Медики встановили, що модифіковані форми популярного серед молоді наркотику ефективні при лікуванні лейкемії, лімфоми та мієломи.

Екстазі допоможуть лікувати рак крові

Шість років тому вчені виявили що рак, який впливає на білі клітини крові, за складом багато в чому схожий з деякими психотропними наркотиками.

До подібних сильнодіючих засобів відносяться таблетки для зниження ваги, антидепресанти типу “Прозак”, амфетаміни та MDMA, в народі відомі як таблетки екстазі.

Вчені інституту Бірмінгема прийшли до висновку, що модифіковані форми екстазі підвищують здатність препарату знищувати ракові клітини. Найближчим часом похідні від MDMA планують активно використовувати в лікуванні смертельно хворих пацієнтів.

“Використання модифікованого наркотику MDMA є найбільш реальним і ефективним способом лікування від раку крові”, – впевнений професор Школи імунології університету Бірмінгема Джон Гордон.

Адаптація екстазі в медичних цілях вкрай складна. Справа в тому що дослідження показали: доза екстазі, необхідна щоб побороти недугу, виявляється смертельною для пацієнта. Вчені довгі роки намагалися виявити необхідні для лікування від раку речовини зі складу наркотиків.

“Зараз ми шукаємо способи щоб допомогти молекулам екстазі проникнути в стінки ракових клітин безболісно для організму”, – розповів професор Гордон.

Багато видів лімфоми важко піддаються лікуванню і нетоксичні препарати, які мають незначні побічні ефекти, вкрай необхідні.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.