Новини світу. 1 серпня. Прем’єр-міністр РФ Володимир Путін назвав свій тандем з президентом Дмитром Медведєвим дієвим інструментом управління державою.

Медведєв, Путін
Російський тандем - дієвий інструмент, на думку Путіна

Під час спілкування з учасниками Всеросійського молодіжного форуму “Селігер-2011” главі уряду Росії задали питання про те, як складаються його стосунки з Медведєвим і в чому принципові відмінності між ними – першими особами країни.

“В цілому горезвісний тандем, про який так багато говорять, він реально склався як дієвий інструмент”, – зазначив Путін.

“Ми з Дмитром Анатолійовичем давно знайомі, разом багато працюємо, і в нас спільні погляди на принципові питання розвитку країни, ну і на міжнародні справи. Але ми, звичайно, різні люди. У нас можуть бути якісь смакові відмінності”, – визнав прем’єр.

“Але що дуже важливо – у нас склався такий стиль роботи, що ми чуємо один одного, слухаємо один одного і приймаємо збалансовані, виважені рішення в рамках своєї компетенції”, – підкреслив глава уряду.

Він знову уникнув  від прямої відповіді на питання про свої плани щодо президентських виборів 2012 року.

“Що стосується майбутнього, то воно не за горами. Пройде трохи часу, і ми з вами порадимося, як бути далі”, – сказав Путін.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.