Новини України. 30 серпня. Колишній керівник спостереження Олексій Пукач в суді назвав ті ж прізвища замовників убивства журналіста Георгія Гонгадзе, які називав у ході досудового слідства.

Олексій Пукач, Георгій Гонгадзе
Пукач назвав замовників вбивства журналіста

Про це заявив представник інтересів у суді вдови журналіста Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко.

“Він (Пукач) називає ті прізвища, які він називав і раніше”, – сказала вона журналістам у вівторок після судового засідання, відповідаючи на запитання про те, чи називав Пукач у ході допиту імена замовників убивства Гонгадзе.

“Він називає прізвища Кучми (другий президент Леонід Кучма), Кравченка (екс-глава МВС Юрій Кравченко), Литвина (на той час голова адміністрації президента), Джиги (на той час перший заступник голови МВС Микола Джига )”, – додала Теличенко.

“Але назвати ці прізвища – мало, потрібно чесно описувати обставини. Тому що тільки чесно описані обставини можуть бути підтверджені в ході судового слідства”, – підкреслила Теличенко.

Вона відзначила, що до справжнього моменту підсудний описував тільки частину обставин, а “у значній мірі строїв із себе щось таке, чим він не є”.

Зокрема, журналіст Олексій Подольський також розповів журналістам, що Пукач говорив: “Він казав: після того, як я вбив Гонгадзе, він поїхав, зустрічався з замовниками вбивства. На цій зустрічі був Литвин. І його представили Литвину: це той самий хлопець, начальник нашої розвідки, який вивіз і вбив Гонгадзе. На що Литвин сказав: я знаю”, – розповів Подольський.

“І Кравченко запевняв Литвина, що він відданий президента і виконає будь-який наказ. І Литвин все при цьому кивав головою”, – процитував Пукача журналіст. “Там був Джига і Фере“, – додав Подольський.

За матеріалами УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.