Новини України. 5 червня. Суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв до 15:40 видалився до дорадчої кімнати для розв’язання клопотання сторони державного обвинувачення про зміну Юлії Тимошенко міри запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту.

Лілія Фролова

“Знову прокурори заявили клопотання про зміну запобіжного заходу на арешт. Так хочеться заарештувати, що втрачають розум”, – пише Тимошенко в блозі Twitter.

Екс-прем’єр попросила свого захисника Юрія Сухова заявити зустрічне клопотання про скасування міри запобіжного заходу.

“Я хочу поставити питання про скасування підписки про невиїзд через її безпідставність. У бажанні політичної розправи вони перейшли за межі здорового глузду, тому хочу попросити адвоката заявити зустрічне клопотання та скасувати підписку про невиїзд”, – сказала вона.

У свою чергу Родіон Кірєєв зазначив, що розгляд цього клопотання можливий лише після розгляду клопотання представників державного обвинувачення про зміну запобіжного заходу, передає офіційний сайт Тимошенко.

Як відомо, клопотання про зміну для Юлії Тимошенко міри запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту сьогодні озвучила прокурор Лілія Фролова, яка вважає, що екс-прем’єр “своєю поведінкою заважає встановленню істини”.

“Краще зразу розстріляйте, дайте їй револьвер”, – парирувала Юлія Тимошенко.

Першу спробу змінити для Юлії Тимошенко міру запобіжного заходу сторона обвинувачення зробила 27 липня. Тоді клопотання озвучив прокурор Олександр Микитенко. Втім головуючий у судовому процесі з розгляду кримінальної справи Юлії Тимошенко суддя Печерського районного суду міста Києва Родіон Кірєєв відхилив клопотання сторони державного обвинувачення.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.